• Sorun Cevaplıyalım RSS Besleme

   gönderdi Tarih 31.Ağustos.2013 09:06  Görüntüleme sayısına göre: 2301 
   Kategoriler:
   1. Forum Haberleri
   content/attachments/351-youtube_yeni_logojpg.html

   Youtube Video sitesi var olan logosunu yeni Logo ile güncelledi. Öncelikle cep telefonlarında var olan Android ve İOS sistemlerinde kullanıcılarına aktarmıştı. Şimdi artık her yerde yeni logonun izleri olacak. Kullanıcı olarak yeni logo ile ilgili bir yorum isterim. Youtube'nin yeni logosu beklediğim gibi olmamış çok basit düşünülmüş hiç bir estetikliği olmayan bir logo. Eski logo yeni logo karşısında bence açık ara önde. Yeni bir logonun daha gösterişli ve göze hitap eder bir biçimi olmalıydı. Yeni logoda oynat yani play butonu bulunuyor. Buda alışıla gelmiş bütün film ve video sitelerinin logolarında olan bir durum değişiklik sadece renkte yapılmış. Youtube yazı fontu ise çok basit ve sıradan kalmış. YouTube, yeni logosunu Twitter ve Facebook hesaplarında görücüye çıkardı. Beyaz ve kırmızı renklerden oluşan yeni logoda oynat ikonu ön plana çıkıyor. İlk olarak iOS ve Android uygulamalarına gelen güncelleme ile görülen yeni logo, YouTube'un Facebook ve Twitter hesaplarında kullanıcılarla paylaşıldı.
   ...
   Devamı Devamı
   gönderdi Tarih 01.Haziran.2013 18:12  Görüntüleme sayısına göre: 2716 
   Kategoriler:
   1. Forum Haberleri
   content/attachments/326-twitter_facebook_iconjpg.html

   Sosyal paylaşım siteleri olan bütün dünya da büyük bir ilgi toplayan Facebook ve Twitter kapanması duyumlarını aldık ve bu habere karşılık yazma gereği duyduk.

   Öncelikle sosyal paylaşım siteleri aracılığı ile örgütlenme ve sonrasın da ise belirli noktalarda toplanmalar yapılmaktadır. Bunu gerekçe göstererek Taksim olayları dahilinde halkın duymaması için bu engel gelebilirmiş.

   Arkadaşlar bu tarz söylemler kesinlikle yalan ve yanlış söylemlerden ibarettir. Proxy ayarlarını düzenleyen herkes yeniden giriş yapabilecek. Hatırlarsanız Youtube Türkiye'de engellenmiş yine milyonlarca kişi girmeye devam ediyordu. Yani öyle yasaklayalım demekle yasaklanmıyor.
   ...
   Devamı Devamı
   gönderdi Tarih 03.Mayıs.2013 14:17  Görüntüleme sayısına göre: 4631 
   Kategoriler:
   1. Forum Haberleri
   content/attachments/311-turk_3d_animasyon_filmijpg.html

   Yıl 2911 dünyanın tükendiği artık var olmanın uzayın derinliklerine indiği bu filmde, Türklerin ilk deneyimi olan D animasyon filmi olarak gerçekten harika sahnelerin ve gerçekliğe yakın animasyon çizgilerinin olması dikkatlerden kaçmayacak. yakında sinemalar da ki yerini alacak olan bu güzel animasyon filminin en temel özelliği ise 3D ve Türk animasyonu olmasıdır.

   Filmin yönetmenliğini yapan Şahin Michael Derun'un film geçmişi ise oldukça tanıdık filmlerin gişe rekoru kıran isimlerinde de çalışmış olasıdır. O filmlerden bir kaç isim ise: Titanic, matrix, spiderman gibi filmlerin yönetiminde de çalıştı.
   ...
   Devamı Devamı
   gönderdi Tarih 23.Nisan.2013 11:04  Görüntüleme sayısına göre: 4315 
   Kategoriler:
   1. Forum Haberleri
   content/attachments/308-ataturk_ve_meslisjpg.html

   Günümüz Türkiye'sinde Türklük için bir çok şekilde kavgalar tartışmalar çıkmaktadır. Tabi temel tutulan unsurların hiç biri dikkate alınmamaktadır. Bu ülkede yaşayan insanların veya vatandaşların tek ortak noktalarının İslamiyet olduğu gerçeği Atatürk tarafında bile ifade ediliyorken, şimdi ki Türklük savunucularının bile kabul etmekte zorlanacağı bir gerçeği Atatürk'ün kendi ağzından aktaralım. Bu olayın özeti tam 93 yıl önce gerçekleşti. Bu gerçeğin en güzel kısmı ise etnik hiç bir kökeni kapsamadan direkt olarak temel olan çatıya hitap etmesidir. tabi anlamak isteyene .

   Atatürk'ün 'Efendiler' diyeerek şunları söylediğini hatırlattı; "Burada kastedilen ve Yüksek Meclisinizi teşkil eden zevat, yalnız Türk değildir, yalnız Çerkez değildir,
   ...
   Devamı Devamı
   gönderdi Tarih 19.Nisan.2013 13:37  Görüntüleme sayısına göre: 6876 
   Kategoriler:
   1. Düşündürücü Kareler
   content/attachments/305-en_guzel_sac_modelijpg.html

   Dünya genelinde gençlerin saçlarına yönelik yeni yeni model denemeleri artık sıra dışı modellere ...
   Devamı Devamı
   gönderdi Tarih 19.Mart.2013 08:07  Görüntüleme sayısına göre: 9598 
   Kategoriler:
   1. Düşündürücü Kareler
   content/attachments/299-hindistanda_5es_bir_kadinjpg.html

   İnanması çok zor hatta insani değerlerin sınırlarını çok zorlayan bir durum olsa da maalesef yaşanmış bir hikayedir. Halen örnekleri ile geleneksel bir şekilde yaşanıyor olması da ayrıca düşündürücü bir sondur. Hindistan'da gelişen bu olayda geleneklere göre evlenen kadın kocasıyla birlikte erkek kardeşleri ile evlenmiş oluyor. Tabi durum da ilk evlenen nasıl bir genişliği varsa artık. Kadın evlendiği kişinin nasıl cinsel tatminini gerçekleşiyorsa aynı şekilde diğer kardeşlerinde cinsel ihtiyaçlarına cevap vermek zorunda kalacaktır. Her gece birinin yatağında geçiren kadın kimi tatmin etsin ki.

   Sizlere sunmuş olduğumuz resim karesinde durumdan hiç rahatsız olmayan bu insanların gülüşlerinde acıyı görebiliyorsanız ne güzel. İşte hikayenin diğer detayları:İngiltere'de yayımlanan The Sun gazetesi, Hindistan'da hepsi kardeş olan beş kocasıyla birlikte yaşayan Rajo Verma (21) adlı kadını sayfalarına taşıdı. Genç kadın köyündeki geleneğe göre ilk evlendiği eşi Guddu'nun dört erkek kardeşiyle de evlenmek zorunda kaldı.
   ...
   Devamı Devamı

   BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

        Powered by vBulletin™Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc.
        Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.1

        Yukarı Fırlat