• Sorun Cevaplıyalım RSS Besleme

   gönderdi Tarih 08.Mart.2014 12:19  Görüntüleme sayısına göre: 1057 
   Kategoriler:
   1. Forum Haberleri
   content/attachments/367-2014-secimlerijpg.html

   2014 belediye seçimleri 30 mart tarihinden gerçekleşecek. Öncelikle Bütün Türkiye için hayırlı uğurlu ve hırsızlardan eksik olmasını diliyoruz. 2014 yerel seçimlerde seçmenler nerelerde oy kullanacaklar. Yüksek seçim kurulu bünyesinde online olarak sorgulama gerçekleştirebilirsiniz.

   Yapmanız gerekenler aşağıda verilmiş olan linke tıklayınız açılan sayfada öncelikle Nüfusa kayıtlı olduğunuz ili seçiyorsunuz sonrasında ise T.C kimlik numaranızı giriyorsunuz hemen altında Cİlt numarası , sıra no ve aile sıra numaranızı giriyorsunuz. Sorgula dediğiniz de nerede oy kullanacağınızı görebileceksiniz.
   ...
   Devamı Devamı
   gönderdi Tarih 25.Şubat.2014 18:02  Görüntüleme sayısına göre: 1045 
   Kategoriler:
   1. Suskunlar Meclisi
   content/attachments/365-fethullahjpg.html

   Son zamanlar da terörizmin adı bile değişmiş artık kimin terörist kimin olmadığını ayırt etmek çok zorlaştırılmıştır. Abdullah Öcalan kendine özgü bir yöntemle Kürtler adına savaş veren bir lider konumundadır. Türkiye'de olayın bakış açısı ise Terörist şeklinde görülmektedir. Bu bakış açısı ile Fethullah Gülen'e dönüyoruz.

   Türkiye'de Fethullah Gülen ( Hoca Efendi hazretleri ) olarak çağırılmaktadır. İşin özünde ise Devleti ötekileştirme ve ötekilere satma yanlısı olan biri olmasına rağmen Terörist demek zor gelmektedir.

   Bu ülke sınırları içerisinde elini kolunu sallayarak kendine özgü bir devlet kurmak, kurduğu bu devlet ile birlikte asıl olan devletin damarlarına sızmak, sızdığı bu damarlar vasıtası ile bizleri sömüren bir oluşumun adı neden hala Cemaat olarak lanse edilmektedir. Madem terörizm sadece Kürtler için yok o zaman bu işin adını koyalım.
   ...
   Devamı Devamı
   gönderdi Tarih 25.Şubat.2014 08:18  Görüntüleme sayısına göre: 1133 
   Kategoriler:
   1. Suskunlar Meclisi
   content/attachments/364-ses-kaydi-rtejpg.html

   Son günlerde sosyal paylaşım ve video sitelerini saran ses kayıtları ile ilgili olarak bizlerde kendimizce bir şeyleri kaleme almak istedik. Öncelikle hedefin Hükumet olduğu kanısı kesinleşmiş, tek amaçları bu ülkenin her daim geri kalmışlığını görmektir. Tabi üzücü gelen kısım ise bunun yine bir Müslüman eli ile yapılıyor olmasıdır. Cemaat ve hükumet arasında gerçekleşen bu gergin atışmaların bilançosu yine biz zavallı halka çıkarılmaktadır. Ses kayıtları doğru yada yanlış birinci nokta dinlemelerle zaten bir yanlış yapılmış. Başbakanlık koltuğuna oturup da ben çalmadım diyebilecek bir babayiğit yoktur. Bu nedenle cemaatin son dönem saldırılarında asıl olan gerçek cemaatin piyon bir yapılanma olduğu gerçeğidir. İşin asıl ilginç kısmı ise AKP'yi devirme için ön planda tutulan partinin yani CHP'nin iki yüzlü cemaatle olan işbirliği söz konusu.
   ...
   Devamı Devamı
   gönderdi Tarih 24.Ocak.2014 20:30  Görüntüleme sayısına göre: 1382 
   Kategoriler:
   1. Makaleler
   content/attachments/362-solar_neden_artiyorjpg.html

   Türkiye'de özellikle aralık ayı ile birlikte başlayan kaos devam ediyor. Özellikle dolar bazında değerlerin artışı gözlerden ...
   Devamı Devamı
   gönderdi Tarih 01.Ocak.2014 17:29  Görüntüleme sayısına göre: 1089 
   Makale Önizleme

   Nur cemaatinin son hamlesi olarak bildiğimiz 27 Aralık yolsuzluk operasyonunda Said Nursi Hazretlerinin Talebelerinden ilk ...
   Devamı Devamı
   gönderdi Tarih 26.Aralık.2013 12:15  Görüntüleme sayısına göre: 1747 
   Makale Önizleme

   GTA son dönemlerin en popüler bilgisayar oyunu olma yolunda devam ediyor. GTA çıkışların da en çok ilgiyi uyandıran oyun ...
   Devamı Devamı

   BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

        Powered by vBulletin™Copyright © 2018 vBulletin Solutions, Inc.
        Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.1

        Yukarı Fırlat