• Sorun Cevaplıyalım RSS Besleme

   gönderdi Tarih 08.Temmuz.2010 09:11
   Makale Önizleme

   YA RAB!
   Önümüzdeki şu upuzun hayat yolculuğunda, bizi kendi idrak ve ihsaslarımızın darlığıyla başbaşa bırakma; akıllarımızı inhiraf ve sürçmelerden, nefislerimizi cismânîliğin baskılarından, gönüllerimizi de hevâ ve heveslerin öldürücü oklarından sıyanet eyle. Kapının kullarını; ilimde kibir u gururdan, ibadette riya ve gafletten ve duygularına renk attıran ülfetten koru. Senin yolunda yürüyor gibi görünüp Senden uzaklaşmak, kurbet atmosferinde içiçe firkat yaşamak, hep rızadan söz edip gazap arkasından koşmak ne acıdır! Sen bizi kazanç yolu sanılan bu tür haybet vadilerinde ömür tüketmekten muhafaza buyur ya Rabbi.
   ...
   Devamı Devamı
   gönderdi Tarih 14.Haziran.2010 15:08
   Kategoriler:
   1. Forum Haberleri
   Makale Önizleme

   Gemilerde İran Devrim Muhafızları'nın da bulunduğu tahmin ediliyor.

   İran devlet radyosunun haberine göre, Gazze Şeridi'ne yiyecek, oyuncak ve inşaat malzemesi taşıyan ilk İran gemisi dün yola çıktı. Geminin hafta sonunda Gazze açıklarına varması bekleniyor.

   "Filistin Ulusunun Müdafaası İçin Birlik" isimli İranlı sivil toplum kuruluşu yetkilileri, Gazze'ye İsrail tarafından uygulanan abluka kalkana kadar İran gemi yardımına devam edecek" diye konuştu.
   ...
   Devamı Devamı
   gönderdi Tarih 02.Haziran.2010 11:24
   Makale Önizleme


   Rahat Born's Gladiolus Sandaletler

   Parmak arası terlikler ektra rahatlık sağlar, ayaklarınızı daha şık gösterir.
   ...
   Devamı Devamı
   gönderdi Tarih 02.Haziran.2010 11:23
   Makale Önizleme


   Bu yazın trendi meyve kokulu parfümlere göz atın.

   DKNY Women's Summer 100 ml Eau de Toilette, yasmin ve frangipaninin mango çiçekleriyle uyumu ile oluşmuş fresh bir parfüm.
   ...
   Devamı Devamı
   gönderdi Tarih 11.Mayıs.2010 06:38
   Makale Önizleme   Rihanna, en çok satan müzik dergilerinden Rolling Stone için objektif karşısına geçti. Ünlü şarkıcının, yoğun turne programına rağmen bu pozları hangi arada verdiği bilinmez ama hayranlarını memnun edeceği kesin.
   ...
   Devamı Devamı
   gönderdi Tarih 09.Mayıs.2010 11:19
   Makale Önizleme   KARA AKBABA(Aegypius monachus). Karşılıklı temizlenmek erişkin kara akbabalar için hem bir kur davranışı hem de çiftin birlikteliğini ve bağını güçlendirici bir davranış olabilir. Bu güçlü bağ, tekeşli bir tür olan kara akbabalarda uzun yıllar devam edebiliyor. Türkiye’de nadir görülen türler arasında yer alan bu yırtıcılar, kur yapmaya ocak, şubat aylarında başlıyor. Mart–temmuz arasında üreyen kara akbabalar, sert görüntülerinin aksine son derece romantik kuşlar.
   ...
   Devamı Devamı

   BirinciBirinci ... 51314151617 ... SonuncuSonuncu

        Powered by vBulletin™Copyright © 2017 vBulletin Solutions, Inc.
        Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.1

        Yukarı Fırlat