• Sorun Cevaplıyalım RSS Besleme

   gönderdi Tarih 30.Mart.2011 09:58  Görüntüleme sayısına göre: 2633 
   Kategoriler:
   1. Suskunlar Meclisi

   Türkiye - Avusturya maçında Türkiyenin başarılı oyunu ile 2-0 lık bir galibiyetle Avusturya fethedilmiş ve kuşatılmış oldu.

   Bu maçın ilk gölü Arda Turan tarafından 28. dakikada kaydedildi. Diğer gol ise Gökhan Gönül tarafından 76. dakikada geldi. Kaleci volkanın bir penaltı kurtarmasıda olaya ayrı bir kesinlik kazandırdı.

   A milliler bu zaferle birlikte 9 puana yükleserek guruplarında 3. sıraya oturdular. Bir maç fazlası olan Belçikanın gerisinde kaldılar. Avusturya ise 4. sırada ki yerini korumuş oldu.

   83. dakikada kazanılan penaltıyı Maierhofer kullandı ama kalede panterleşen volkan bu penaltıya izin vermedi. Gelen topu kornere atmayı başardı.
   ...
   Devamı Devamı
   gönderdi Tarih 20.Mart.2011 08:50  Görüntüleme sayısına göre: 2382 
   Kategoriler:
   1. Suskunlar Meclisi

   Son günlerde bürokraside tam anlamıyla bir istifa furyası yaşandı. Başta Hakimler olmak üzere savcılar, emniyet müdürleri, müsteşarlar hatta valiler bile istifa etti. Meclise toplam 550 mebusun seçilme sansı olacağına karşın aday adayı olarak başvuranların sayısı yaklaşık 30.000 kişi civarındadir.

   Tabi meclise gitmek isteyenler arasında herkesin çok yakından tanıdığı şu isimler de vardır. Emniyet Genel Müdürü Oğuz Kaan KÖKSAL, Kamu Güvenliği Müsteşarı Muammer GÜLER, Ergenekon tutuklusu Cumhuriyet gazetesi eski yazarı Mustafa BALBAY, Devrimci Karargâh Örgütü davasından tutuklu Hanefi AVCI, Erzincan Başsavcısı İlhan CİHANER, Sincan hakimi Osman KAÇMAZ ve diğerleri..
   ...
   Devamı Devamı
   gönderdi Tarih 20.Mart.2011 08:49  Görüntüleme sayısına göre: 3166 
   Kategoriler:
   1. Suskunlar Meclisi

   İbrahim tatlıses uğradığı silahlı saldırıda hayati tehlike altında hasaneye kaldırıldı ve yoğun bakıma alındıktan sonra iki ameliyat geçirdi. Doktorlara göre hayati durumu öncekine oranla daha iyi ama yaşamsal dengeleri alt üst olmuş buda sanat dünyasına elveda anlamına gelmektedir
   Silah saldırı ile ilgili bir çok teori söz konusu bunların en güçlüsü ise; Kuzey Irakta ki iş ortağı ile olan bağlantısı. Son zamanlarda k.Iraktaki işlerinin ters gitmesi ve iş alanında istediği başarıyı sağlayamamasından dolayı olabileceği ihtimali çok yüksek.

   Twitter'da bile İboya yakın kimseler tarafından mesajlar atıldı hatta kimileri öldüğünü bile yazdılar.
   ...
   Devamı Devamı
   gönderdi Tarih 20.Mart.2011 08:48  Görüntüleme sayısına göre: 2515 
   Kategoriler:
   1. Suskunlar Meclisi

   Mantıksal olarak baktığınızda CHP genel başkanı Kılıçdaroğlunun vaatlerinden kesinlik payını göremezsiniz. Hatta başbakan adayının bu kadar basit vaatler ve gerisini düşünmeden nasıl konuşmalarına katar.

   Yaz tatilinde askerlik olayınıda son günlerde gündeme getiren Kılıçdaroğlu, vaatleri ile ilgi odağı olmaya devam ediyor. Bir çok kimse bu sonu olmayan vaatleri takip ediyor. Toz pembe rüyaların toz Pembe istekleri olarak görünsede bir başbakan adayı tarafından bunları duymak gerçekten çok güzel.
   ...
   Devamı Devamı
   gönderdi Tarih 20.Mart.2011 08:47  Görüntüleme sayısına göre: 2766 
   Kategoriler:
   1. Suskunlar Meclisi

   Bir ülkede Suikastler yaşanıyorsa ve bu suikatlerin tetikçileri yakalanamıyorsa bunun bir tek izahı vardır oda DEVLETİN derin gücü.

   Suikatslerin amaçları genellikle engel teşkil eden engellerin gözle kaş arasında ortadan kaldırılmasıdır. Bu amaç doğrultusunda devletin belli odakları tarafından kiralanarak engel ile irtibatı sağlanır.

   Bununla birlikte faili meçhul ölümlerde olayın farklı bir boyutudur. Geçmişimize baktığınızda bir sürü faili meçhul olay söz konusudur. Katili bilinmeyen ve nedeni hakkında en ufak bilgiye sahip olmadığımız bu tür vakaaların temel aktörleri yine Devletin onurunu korumak adına kendilerine görev ve yetki tayin eden kişi yada kişiler tarafından dizayn edilir.
   ...
   Devamı Devamı
   gönderdi Tarih 20.Mart.2011 08:45  Görüntüleme sayısına göre: 2876 
   Kategoriler:
   1. Suskunlar Meclisi

   Aşk göz kör bir duygudur. Aşk acı ama yaşanıncada tatlıdır. Aşkın sonunda mutluluk ve huzurun geldiğine bir türlü inanmak istemiyorum. Aşkın gözünün kör olduğu kadar nankörlüğüde bilinmektedir.

   Evlilikte Aşk kavramını aramak doğru değildir. Nedeni ise Aşk her zaman devamlılık istediğinden evliliği olumsuz etkiler ve Çiftlerin mutluluğuna gölge düşürür.

   Devamlılık evlilikte fedakarlık ve anlayış olgusuna bağlıdır. Bu durumda Çiftlerin aşık kalması belli bir noktadan sonra imkansızdır. Çünkü evliliğin gerçekleri arasında Aşkı çiğnemekte vardır. Çiğnen bir Aşk gururdur.
   ...
   Devamı Devamı
   1 Yorum

   BirinciBirinci ... 89101112 ... SonuncuSonuncu

        Powered by vBulletin™Copyright © 2018 vBulletin Solutions, Inc.
        Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.1

        Yukarı Fırlat