Nuray Sayarı'dan haftalık Burç Yorumları

Boğa
20 Nisan - 20 Mayıs

Maddi kaynaklarınızı değerlendirirken, başkalarına destek olmaya çalışırken ya da maddi olanaklarınızı açıklarken zorlanabilirsiniz. Bu hafta atacağınız maddi adımlara dikkat etmelisiniz.

İş hayatınız istediğiniz gibi gelişmese de, çevrenizde ki ya da iş ilişkisinde olduğunuz kişilerle yaptığınız görüşmelerde rahat hissedeceksiniz.İkizler
21 Mayıs - 21 Haziran

Sevgili İkizler burçları, geçen haftadan beri iş hayatınızda neler yapmak istediğinizi daha net görmeye başladınız. Ancak, çevrenizde bulunan kişileri hedeflerinize ulaşmak için yönlendirirken çok fazla özgür ve karşı tarafı önemsemeden hareket ederseniz, işleriniz istediğiniz hızda gitmeyebilir.
Bu dönemin üzerinizde yaratacağı özgüveni daha alçak gönüllü kullanmanız sizin için daha faydalı olabilir.
Sosyal çevreniz iş bağlantılarınızda size yardımcı olacak gibi görünürken, aile fertleriniz kendilerini ihmal edilmiş hissediyor olabilir bilginize!Yengeç
22 Haziran - 22 Temmuz
Bu hafta fiziksel enerjiniz oldukça yüksek. Parasal açıdan ekstra bir şansınız olmasa da, maddi açıdan sizi yüksek konuma ulaştırabilecek senaryoları kafanızda şekillendirip, gerekli bağlantıları yapabileceğiniz bir dönemdesiniz.Aslan
23 Temmuz - 22 Ağustos
Sağlığınız çok iyi durumda ve enerjiniz çok yüksek. Bu hafta çevrenizde ki kişilere gücünüzü ve otoritenizi göstermek isteyebilirsiniz. Özellikle ayın 20'sinden sonra, bu isteğiniz size başarı ve takdiri de beraberinde getirecek.
Bir hafta daha sabredebilirseniz, kariyerinizde hak ettiğiniz yere gelebilirsiniz.
Şans oyunlarında da şansınız artıyor!Başak
23 Ağustos - 22 Eylül
Sağlık problemleri bu hafta da sürebilir.

İş hayatınızda işler istediğiniz gibi gitmeyebilir ya da yaptığınız işin sizin için uygun olup olmadığını sorgulayabilirsiniz. Kariyer ve işle ilgili konular ön plana çıkacak gibi görünüyor.

Bu hafta sergileme ihtimaliniz olan baskıcı ve otoriter tavırlarınız çevrenize ve özel hayatınıza zarar verebilir, dikkatli olun!Terazi
23 Eylül - 22 Ekim
Haftaya parasal kazançlarla başlayacaksınız. Ancak işinizdeki aşırı yoğunluk ve bazı olumsuz etkiler devam ediyor. İşinize daha fazla konsantre olmalısınız.

Aynı zamanda, Perşembe günü başlayıp Mayıs'ın ikinci haftasına kadar sürecek romantik etkileri en iyi şekilde değerlendirmelisiniz. Görüntünüzde değişiklik yapmak isteyebilirsiniz.Akrep
23 Ekim - 21 Kasım
Maddi açıdan durgun bir haftada olsanız bile, işle ilgili aklınızı kullanarak oluşturacağınız planlar size yeni ve parlak iş fırsatları getirecek.

Salı ve Çarşamba günleri kendinizi gergin hissedebilir, bu gerginliğinizi çevrenize yansıtarak ilişkilerinize zarar verebilirsiniz.

Hafta sonu, aşk hayatınızda fiziksel paylaşımlar artabilir.Yay
22 Kasım - 21 Aralık
Sevgili Yaylar, haftaya yeni aşk kıvılcımları, romantik jestler ya da tesadüflerle başlayabilirsiniz. Bu şanslı başlangıç, bu hafta aşk hayatınıza renk getirecek.

Aynı zamanda Jüpiter geri hareketine başladı. İş hayatınızda önceki döneme göre hafif bir yavaşlama hissedebilirsiniz. Bu dönemde yarım kalan işlerinizi bitirip, eski müşterilerinizle ilşkilerinizi geliştirmeniz, size, yeni projelere başlamaktan daha fazla yarar getirebilir.Oğlak
22 Aralık - 19 Ocak
Salı ve Çarşamba günü kendinizi gergin hissedebilir, baskıcı ve otoriter tavılarınızla çevrenizle ilişkilerinizi zorlayabilirsiniz.

İş de haftasonuna doğru herşey istediğiniz çizgide gidecek, yeni şeyler öğreneceksiniz.

Aile bağları iş hayatınıza yararlı olacak. İş hayatınızdaki bu olumlu gelişmeler ayın 28'ine kadar sürebilir ve ani parasal kazançlar eldeedebilirsiniz.Kova
20 Ocak - 18 Şubat
Bu hafta aşk ve sosyal hayatınız hareketli geçecek. Okulda, eğitimle ilgili başka bir yerde, oturduğunuz yerde ya da yakın çevrenizde aşk fırsatları ile karşılaşabilirsiniz.

Parasal hırslarınız artıyor. Maddi üstünlüğünüzü ya da sosyal çevrenizin sağlayacağı maddi olanakları baskıcı tavırlarla çevrenize zarar verecek şekilde kullanmak isteyebilirsiniz.

Bu zor gökyüzü açıları altında vereceğiniz kararların, ilişkilerinizi yıpratmasına izin vermemeye dikkat etmelisiniz.Balık
19 Şubat - 20 Mart
Perşembe gününden sonra uzak ya da yakın aile üyeleri ile ilişkileriniz yoğunlaşacak. Evinize yeni eşyalar alabilir, olan eşyaları tamir ettirebilirsiniz. Ev de, eğlenceli saatler geçireceksiniz.
İş hayatınız yavaşlasa bile, artan sezgileriniz geleceğe umutla bakmanızı sağlayacak.

İlginizi çekebilecek diğer konular

Nuray Sayarıdan Koç Burcu yorumu
Nuray Sayarıdan İkizler Burcu yorumu
Nuray Sayarıdan Yengeç Burcu yorumu
Nuray Sayarıdan aslan yorumu
Nuray Sayarıdan Başak yorumu
Nuray Sayarıdan Terazi yorumu
Nuray Sayarıdan Akrep yorumu
Nuray Sayarıdan Yay yorumu
Nuray Sayarıdan Oğlak yorumu
Nuray Sayarıdan Kova yorumu
Nuray Sayarıdan Balık yorumu
Nuray Sayarıdan Boğa yorumu

2010 havlu kenarı örnekleri, Modelleri Resimli
2010 çizme modelleri ve fiyatları
2010 Çorap modası hakkında bilgiler
Kadın giyim: 2010 Mango elbise modelleri
Jartiyer Nasıl Kullanılmalıdır - 2009 Jartiyer Modelleri
Kadınlar için : 2010 Jartiyer modelleri - En seksi Jartiyerler ve örnekleri
Örgü İle Çocuklarınıza Oyuncaklar Hazırlayın
Bebekleriniz İçin Çok Şık Tasarlanmış Giysi Örnek Modelleri
Tığ Örgüsü İle YapılanYazlık Bluz Örneği - Renk Seçimi